13 Ekim 2016

Hakkımızda

Biz kimiz;

ASM Hukuk, ismini kuruluş esnasındaki avukatların isimlerindeki baş harflerden almaktadır. Logoda bulunan dolmakalem uçlarından her biri bir avukatı sembolize etmektedir.

2002 yılından beri, her türlü hukuki hizmet, çözüm odaklı, hızlı, ilkeli, hukuk ve hakkaniyete bağlı olarak, dürüst ve yenilikçi bir anlayışla, hukukun üstünlüğü hak ve hukuk prensibi ile şeffaf ve güven ilkesi çerçevesinde yürütülür.

ASM Hukuk, bireylere veya tüzel kişilere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekle birlikte, müvekkillerini özel veya kamu kurum veya kuruluşları ile gerçek kişiler karşısında temsil eder.

ASM Hukuk, sınırlı olarak; İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde de hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ekibimiz;

HakkımızdaAv. Metin KURŞAT
Ofisin kurucu ortağıdır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2001 yılı mezunu olup bir dönem özel bir bankanın hukuk bölümünde çalışmış olup Oxford Kings Colleges’de dil eğitimi, Kadir Has Üniversitesi Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. 2005 yılından beri İstanbul’da serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 

 

bilinmeyenAv. Abdulvahap ÖZTÜRK
Ofisin kurucu ortağıdır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2001 yılı mezunu olup 2002 yılından beri İstanbul’da serbest avukatlık yapmaktadır.

 

 

bilinmeyen_kAv. Esra ŞALCIAV KURŞAT
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2005 yılı mezunudur. 2006 yılından beri ASM Hukuk&Danışmanlık ofisinde çalışmaktadır. Orta düzeyde İngilizce ve  Almanca bilmektedir.